2008. november 2., vasárnap

MTE - Sopron 83-69

Vegyes érzelmeim vannak a csapattal kapcsolatban. Még kétarcúak vagyunk, vannak nagyon jó és felejthető periódusunk is. Ennek ellenére kétség nem férhetett a győzelmünkhöz. A második negyedbeli szoros védekezés aztán meghozta az eredményét, és mint később kiderült, a győzelmet is. A negyedik negyedben még feljöttek 9 pontra a soproniak, de aztán Banks bebiztosította a győzelmet. Az ellenfél inkább az egyéni játékra épített, Körtélyesi viszont határozottan jó volt. Meszlényi mester ismét megmutatta a 16 másodperces időkéréseinek erősségeit. A bírók fogalmatlanok voltak, de hát ezt megszokhattuk. Nálunk Banks és Manix támadott jól, valamint Geri hozta a küzdenitudását. Pozitív volt még Tatu játéka, sokkal többet is játszhatna. McCullough szerintem nem rossz játékos, keveset hibázott, ezért ha felépül Fepu és Rudi, akkor nagyon sokan leszünk 1-3 posztokon… Bialekre külön kitérnék, jó statot csinált, jelenleg szükségünk van rá, de nekem nem különösebben szimpatikus. Remélem rámcáfol. Egy szó mint száz, nem leszünk rosszak 5-ös center nélkül sem, de túl sokat sem várok a szezontól…